GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Dockservis 15328043

nr 1532 8043

Dockservis

8 delar, Sent 1800-tal, Davenport. Längd: 8-15 cm, djup: 6,5-11 cm, höjd: 4-6 cm

Kondition: nagg

Utrop:

400 kr

måndag 3 april 2023
kl 19:17:13